LIFESTYLE, 2 Tetor 2022, 17:53

Fotolajm/ Të veshur me të zeza, Rama shfaqet duke bërë xhiro në Vlorë. Ja kush e shoqëron

Fotolajm/ Të veshur me të zeza, Rama shfaqet duke bërë xhiro

Kryeministri Edi Rama këtë fundjavë ka zgjedhur ta kalojë në qytetin e tij të zemrës, në Vlorë.

Sot pasdite, kreu i qeverisë ka publikuar një foto teksa ecën në Lungomare me gruan e tij, Lindën dhe djalin e vogël Zaho.

Ajo që bie në sy është fakti që të tre janë veshur sportiv dhe me të zeza.

Vlora është një nga qytetet e preferuara Edi Ramës, i cili herë pas here zgjedh të kalojë fundjavën bashkë me familjen.

Fotolajm/ Të veshur me të zeza, Rama shfaqet duke bërë xhiro