LIFESTYLE, 2 Tetor 2022, 09:54

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dhe prezantuesi i “The Daily Show” u panë duke u puthur dhe përqafuar pasi darkuan bashkë në një restorant në New York.

Fotot e publikuara nga Daily Mail bënë xhiron e botës duke u spekuluar për një romancë mes tyre. por si qëndron e vërteta. Megjithatë, pavarësisht thashethemeve dhe fotografive virale, mediat e huaja raportojnë se ata nuk janë të lidhur. “Ata janë thjesht miq,” tha një burim për Us Weekly.

Kujtojmë që Dua ka pak kohë që i ka dhënë fund romancës me Anwar Hadid ndërsa Noah u nda me të dashurën e tij, aktoren Minka Kelly në maj të këtij viti.

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas fotove