LIFESTYLE, 2 Tetor 2022, 19:37

FOTO/ Çim Peka ndez puron në stadium dhe pozon në zonën VIP

FOTO/ Çim Peka ndez puron në stadium dhe pozon në zonën

Çim Peka është paraqitur në stadiumin Air Albania, për të parë derbin e kryeqytetit, Partizani - Tirana. 

Ai është vendosur në sektorin VIP, sigurisht siç i takon për shkak të rëndësisë dhe ka ndezur një puro, aksesor ky i pranishëm dendurisht te "elita" e popullit shqiptar. 

Peka është përpjekur të parashikojë rezultatin e ndeshjes, duke deklarura se do të jetë 1-3, pra një fitore e thellë e Tiranës. 

FOTO:

FOTO/ Çim Peka ndez puron në stadium dhe pozon në zonën