LIFESTYLE, 18 Shtator 2023, 15:09

Chrissy Teigen dhe John Legend rinovojnë betimet e martesës, në një ceremoni elegante në Itali

Chrissy Teigen dhe John Legend rinovojnë betimet e martesës, në

Chrissy Teigen dhe John Legend kanë rinovuar betimet e tyre në 10-vjetorin e martesës.

Çifti, i cili u martua në liqenin e Komos në vitin 2012, u kthye në qytet për të shënuar një dekadë të dasmës së tyre. Festimet filluan me një mëngjes të vonë në Villa Pizzo, raporton PEOPLE.

“Ishte shumë romantike”, thotë burimi. “Ata arritën me varkë… Ishte befasuese t’i shihje ata ende kaq të lumtur së bashku. [John dhe Chrissy] dolën në një ballkon dhe përshëndetën të gjithë të ftuarit. John gjithashtu mbajti një fjalim të shkurtër më vonë, pas darkës. Aty kërcehej dhe ishte një lokal buzë liqenit që ishte i preferuari tyre. Ka qenë një ngjarje shumë elegante, shumë klasike.”


Teigen dhe Legend janë prindër të tre fëmijëve, Luna, Miles, Esti dhe më i vogli, Wren.

 

Chrissy Teigen dhe John Legend rinovojnë betimet e martesës, nëChrissy Teigen dhe John Legend rinovojnë betimet e martesës, nëChrissy Teigen dhe John Legend rinovojnë betimet e martesës, nëChrissy Teigen dhe John Legend rinovojnë betimet e martesës, në