AKTUALITET, 8 Dhjetor 2019, 00:42

Tërmet me magnitudë 4.1 rihter në Tiranë dhe Durrës

Tërmet me magnitudë 4.1 rihter në Tiranë dhe Durrës

Një  tërmet është ndjerë në Tiranë dhe Durrës në orën 00:14.

Sipas IGJEUM, ky tërmet ka patur magnitudë 4.1 rihter me epiqendër në Lagunën e Patokut dhe me thellësi 25 KM.