AKTUALITET, 7 Dhjetor 2019, 23:56

Eneda Tarifa shpallet fituese e festivalit ‘Kënga Magjike’

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.

Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”. Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.