AKTUALITET, 5 Qershor 2023, 19:45

Momente tmerri për shoferin, ishte duke udhëtuar në autostradë, “Benz”-i shpërthen në flakë

Momente tmerri për shoferin, ishte duke udhëtuar në

Një makinë ka marrë flakë teksa ka qenë në ecje duke shkatuar panik tek shoferi.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30, ku automjet tip “Benz” ka marrë flakë në ecje, pranë Malit të Robit.

Fatmirësisht shoferi ka dalë jashtë makinës në kohë dhe ka njoftuar zjarrfikësen dhe policinë, të cilat kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.