AKTUALITET, 26 Korrik 2020, 17:46

Aksident në kryeqytet, plagoset nëna shtatzënë bashkë me fëmijën

Aksident në kryeqytet, plagoset nëna shtatzënë bashkë

Një aksident është regjistruar minutat e fundit në Rr. “Bardhyl” në kryeqytet.

Mësohet se nga përplāsja e dy makinave ka marrë plagë të lehta drejtuesja e një prej automjeteve e cila ka qenë shtatzënë dhe ka patur në automjet fëmijën e mitur të moshës 4 vjeç.

Policia ndërkohë ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.