AKTUALITET, 12 Mars 2019, 15:51

Tiranë, aksident tek ‘Rruga e Elbasanit’

Tiranë, aksident tek ‘Rruga e Elbasanit’

Dy automjete janë përplasur në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të marte në rrethrrotullimin e rrugës së Elbasanit.

Në aksident janë përfshirë një makinë “Audit” me targa angleze dhe një automjet tjeter.

Burime nga polica bëjnë të ditur se, nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.