SPORT, 10 Qershor 2023, 19:50

Pak para finales, Gianni Infantino i entuziazmuar: Zemra ime po rreh fort, por se për kë bëj tifo...

Pak para finales, Gianni Infantino i entuziazmuar: Zemra ime po rreh fort, por

Gianni Infantino, pak para finales tha se zemra e tij po rreh fort, por nuk do ta zbulojë se për kë bën tifo.

“Gjithçka është gati, edhe tifozët edhe dy skuadrat. 

Do të jetë një ndeshje mes klubit më të mirë në botë dhe një klubi tjetër fantastik, do të shohim se cili do të jetë rezultati. Zemra ime po rreh fort, por nuk do të zbuloj këtu se për cilin ekip po rreh…”, shprehet ai.