SPORT, 15 Shtator 2023, 14:31

KALENDARI I SUPERIORES/ Vetëm një ditë pushim, ja kur luhen sfidat e javës së katërt

KALENDARI I SUPERIORES/ Vetëm një ditë pushim, ja kur luhen

Java e tretë e Superiores do të mbyllet sot, teksa duket se e katërta do të nisë menjëherë me vetëm një ditë pushimi në mes.

Më datë 17 shtator luhet takimi Erzeni-Dinamo në orën 16:00 në Rrogozhinë, për të vazhduar më pas me 18 shtator me duelet Kukësi-Tirana, ora 16:00 dhe Partizani-Egnatia në kryeqytet, e cila mbetet të caktohet orari midis 18:30 dhe 19:00.

Më 19 shtator do të luhen dhe dy sfidat e fundit të kësaj jave. Laçi do të presë Vllazninë në orën 16:00 dhe Teuta do të masë forcat me Skënderbeun në Durrës, ora 19:00.

Kalendari i superiores:

KALENDARI I SUPERIORES/ Vetëm një ditë pushim, ja kur luhen