SPORT, 14 Shtator 2023, 11:51

KATEGORIA E PARË/ Ndeshja e fundit e javës së dytë, dy pretendentët për Superiore zbresin në fushë

KATEGORIA E PARË/ Ndeshja e fundit e javës së dytë, dy

Kategoria e Parë luan ndeshjen e fundit të Kategorisë së Parë me supersfidën, AF Elbasani-Vora, e cila do të luhet në “Elbasan Arena”, ora 18:30.

Të dyja skuadrat vijnë me objektivin “Superiore”, teksa vendasit e nisën me një barazim kundër Kastriotit këtë sezon.

Nga ana tjetër, ekipi i Mërgjyshit mundi bindshëm 4-2 Besën dhe kërkon tre pikët e radhës kundër një kundërshtari direkt.

AF ELBASANI – VORA 18:30 “ELBASAN ARENA”