LIFESTYLE, 25 Prill 2022, 11:29

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin: Lajkatarët duken si shokë, ujqërit si qentë

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Fifi ka thënë dje se një nga ish-banoret e “Big Brother Vip “ e ka bllokuar në rrjete sociale dhe bëhej fjalë për aktoren, Arjola Demiri.Dy ish-konkurrentet e BBV nuk i kanë rregulluar marrëdhëniet mes tyre dhe kjo gjë reflektohet edhe tani që  ky “reality show” ka mbaruar.

Pas këtyre lajmeve në adresë të saj, Arjola ka vendosur të reagojë qetësisht në rrjetet sociale duke postuar një story ku shkruan:

”Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”, thotë Arjola në postimin e saj të fundit.

“Alpha” sic e shihni është edhe një nga tatuazhet që Arjola ka në krah dhe që tregon se vetbesimi është pika e saj më e fortë.

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin:

Sherr mes dy ish mikeshave, Arjola Demiri përplaset me Fifin: