LIFESTYLE, 27 Janar 2022, 12:58

“Rojet e natës”, Romeo ndan foton epike, si e shohin prindërit Donaldin në “Big Brother VIP”

“Rojet e natës”, Romeo ndan foton epike, si e shohin

Emocionet e lojës së “Big Brother VIP” duket se kanë filluar të ndjehen edhe më shumë te familjarët e banorëve.

Përjashtim nuk bëjnë as prindërit e Donaldit, të cilët nuk ndahen një moment nga ekrani i televizorit.

Ka qenë Romeo që e ka zbuluar duke postuar në Instastory një foto, ku duket të dy prindërit të shtrirë, duke parë Donaldin në orët e vona të natës.


“Zgjohem të pi ujë gjatë natës dhe gjej këto rojet. Njëri sy hapur dhe tjetri sy mbyllur”, ka shkruar ai krahas pamjes.

“Rojet e natës”, Romeo ndan foton epike, si e shohin

Kujtojmë se disa javë më parë, Donaldi ka marrë një surprise brenda shtëpisë, ku takoi mamanë dhe babain e tij.

“Rojet e natës”, Romeo ndan foton epike, si e shohin