LIFESTYLE, 12 Shtator 2022, 14:18

Robin dhe Marigona Krasniqi bëhen prindër për herë të parë, mirëpresin një djalë

Robin dhe Marigona Krasniqi bëhen prindër për herë të

Boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë.

Robini dhe Marigona kanë mirëpritur në jetë një djalë. Muaj më parë, çifti kurorëzoi dashurinë me një dasmë madhështore në Kosovë, duke zbuluar më pas edhe gjininë e fëmijës së tyre.

Kujtojmë që dyshja e famshme u celebruan në Gjermani ndërsa mbajtën një ceremoni në Kosovë disa muaj më parë.

Ata mbajtën një dasmë madhështore, me shumë të ftuar VIP, ku dhe zbuluan gjininë e fëmijës që po prisnin.

Robin dhe Marigona Krasniqi bëhen prindër për herë të