LIFESTYLE, 6 Shtator 2022, 12:22

FOTO/ Lule dhe dhurata, kush e surprizoi Bora Zemanin papritur

FOTO/ Lule dhe dhurata, kush e surprizoi Bora Zemanin papritur

Bora Zemani është një nga moderatoret më të preferuara nga publiku shqiptar. Ajo është prej disa kohësh, kryefjala e mediave rozë dhe si pasojë çdo postim i saj në rrjetet sociale kthehet në lajm.

Së fundmi, Bora është surprizuar nga fansat e saj me rastin e fillimit të sezonit të ri televiziv, të cilët i kanë dhuruar një buqetë shumë të bukur me lule, një dhuratë dhe një letër, ku i kanë shprehur dashurinë e madhe.

Këto momente lumturie, moderatorja i ka ndarë në Instastory, duke i falenderuar.

Kujtojmë që këtë sezon Bora do të shfaqet si drejtuese e një programi të ri, i cili pritet të fillojë shumë shpejt.

FOTO/ Lule dhe dhurata, kush e surprizoi Bora Zemanin papritur

FOTO/ Lule dhe dhurata, kush e surprizoi Bora Zemanin papritur

FOTO/ Lule dhe dhurata, kush e surprizoi Bora Zemanin papritur