LIFESTYLE, 14 Shtator 2022, 09:25

Getoar Selimi ndan foton me të bijën: Gjithçka e imja

Getoar Selimi ndan foton me të bijën: Gjithçka e imja

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ata u bënë prindër për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar dhe u bekuan me një vajzë.

Që nga ai moment jeta e dyshes ka ndryshuar dhe çdo gjë rrotullohet rreth së bijës, Marget.

Pak minuta më parë, Geti postoi një foto teksa mban në krahë vogëlushen dhe ka shkruar: “Gjithçka e imja”.

Sa i përket Marinës, ajo është rikthyer në ekran këtë sezon me spektaklin e saj, “Klanifornia”.

Getoar Selimi ndan foton me të bijën: Gjithçka e imja

Getoar Selimi ndan foton me të bijën: Gjithçka e imja