LIFESTYLE, 27 Janar 2022, 13:43

Do të martohet këtë vit? Armina Mevlani: Po nuk e bëra në 2022, nuk e bëj fare

Do të martohet këtë vit? Armina Mevlani: Po nuk e bëra

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar Lorna Hysi këngëtarja me pasionin për astrologjinë.

Ajo me kërkesë të moderatoreve u ka lexuar atyre nga një letër Tarot, por surpriza ishte pikërisht Armina.

Lorna është shprehur se do të ndodhin ndryshime rrënjësore në jetën e Arminës, nuk mund të jenë negative por mund të jenë edhe pozitive si përshembull ndryshim statusi.

Dasma që kam tre vite që them, e po nuk e bëra e këtë vit nuk do ta bëj fare”-ka thënë Armina duke qeshur, ku më tej Dalina është shprehur se nëse nuk e bën ajo do t’ja organizojnë ceremoninë në emision.