LIFESTYLE, 1 Nëntor 2023, 17:38

“Shndërrohet në një njeri të keq në prapaskenë”/ Nëna e Beyonce tregon me humor ç’ndodh pas kuintave

“Shndërrohet në një njeri të keq në

Nëna e Beyonce-s së fundmi tregoi se sa e keqe mund të jetë këngëtarja në prapaskenë, gjatë ndryshimeve të veshjeve.

Me shaka, Tina Knowles zbuloi se Beyonce bëhet shumë e vrazhdë kur është në mes të ndryshimeve super të shpejta të veshjeve gjatë koncerteve të saj.

Ne kemi qeshur për këtë kohët e fundit, sepse unë po thosha, ‘Vajzë, je shumë e keqe atje’ dhe jam shumë e lumtur që nuk duhet të jem më atje. Ajo më thotë, ‘Mama, më vjen shumë keq’, dhe unë i them, ‘E di’. Ndonjëherë ajo qan, dhe unë them, ‘Ajo po qan sepse ajo e di që thjesht na tha disa gjëra të çmendura!. 

Megjithatë, Tina thotë se është vetëm diçka e momentit, sepse Beyonce thjesht po përpiqet të vishet ndërsa turma të mëdha po presin për të.

Këngëtarja 43-vjeçare sapo ka përfunduar me turneun e saj botëror “Renaissance”, që përfshinte më shumë se 600 kostume, sipas Tina-s:

Ajo ka ende ndoshta 150 kostume që nuk i ka veshur, por çdo natë ajo bënte të paktën katër deri në pesë kostume të reja.
Beyoncé fitoi 579 milionë dollarë dhe u bë turneu me fitimet më të larta të një artisteje femër në histori.