LIFESTYLE, 31 Tetor 2023, 17:39

Foto të nxehta në rrjetet sociale, tifozja e Napolit e papërmbajtshme

Foto të nxehta në rrjetet sociale, tifozja e Napolit e

Suksesi i Napolit në sezonin e shkuar si kampion i Serisë A ndikoi pozitivisht edhe te tifozja e zjarrtë e napolitanëve, Paolina Saulino, e cila ia ka dalë të tërheqë vëmendjen me format e kolme.

Postimi i radhës prej saj ka bërë jo pak “zhurmë”. Ajo shfaq hiret me veshjen e tejdukshme, e cila ia “vizaton” trupin.

Foto të nxehta në rrjetet sociale, tifozja e Napolit e

Saulino përmes “Instagram”-it tregon dashurinë për futbollin me prezencën në stadiumet kryesore brenda dhe jashtë Italisë. Motor GP dhe Formula 1 janë sporte që tjera që preferohen prej saj.