BALLKAN, 2 Dhjetor 2023, 14:47

Pagoi vrasës me pagesë për eliminimin e bashkëshortes, Policia e Kosovës kontroll në banesën e Naim Murselit

Pagoi vrasës me pagesë për eliminimin e bashkëshortes,

Policia e Kosovës ka ‘zbarkuar’ ditën e sotme në banesën e Naim Murselit dhe ka zhvilluar kontrolle.

Mediat kosovare kanë ndarë disa pamje nga aksioni i policisë në banesën e biznesmenit i cili dyshohet se ka urdhëruar vrasjen e Liridona Murselit, më 29 nëntor.

Ditën e nesërme, në orën 9:30 në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në departamentin për Krime të Rënda, pritet që të dalin Naim Murseli dhe dy personat e tjerë, tashmë të arrestuar nën dyshimin për vrasjen e Liridona Musliut.