AKTUALITET, 5 Tetor 2022, 15:17

Mbytet 60-vjeçari në plazhin e Durrësit, policia zbardh detajet e para

Mbytet 60-vjeçari në plazhin e Durrësit, policia zbardh detajet

Një 60-vjeçar me iniciale G. Z. ka humbur jetën tragjikisht, pasi është mbytur në det, në zonën e sketorit Rinia në Durrës.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:45, në Sektor Rinia, Durrës, dyshohet se aksidentalisht është mbytur në det shtetasi G. Z., rreth 60 vjeç, banues në Sektor Rinia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.