AKTUALITET, 23 Gusht 2022, 19:20

Erdhi për pushime në jug, fierakët bëjnë për spital polakun

Erdhi për pushime në jug, fierakët bëjnë për

Dy burrat që goditën me sende të fortë turistin polak ditën e djeshme do të hetohen në gjendje të lirë.

Gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasit A. C., 36 vjeç dhe E. C., 43 vjeç, të dy banues në Fier kanë goditur me sende të forta shtetasin polak S. A., 44 vjeç.

Njoftimi i policisë

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. C., 36 vjeç dhe E. C., 43 vjeç, të dy banues në Fier, pasi ditën e djeshme, në Ksamil, gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta shtetasin polak S. A., 44 vjeç.