AKTUALITET, 23 Gusht 2022, 16:07

Mbytet 30-vjeçari në plazhin e Spillesë

Mbytet 30-vjeçari në plazhin e Spillesë

Një 30-vjeçar është mbytur në plazhin e Spillesë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 23.08.2022, shtetasi D. Xh., 30 vjeç, duke notuar në plazhin e Spille, dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.