AKTUALITET, 17 Maj 2020, 22:52

Të shtëna me armë zjarri/ Plagosen dy persona, nisen me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Të shtëna me armë zjarri/ Plagosen dy persona, nisen me

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Mamurras, të Kurbinit.

Të plagosur kanë mbetur dy persona, përkatësisht të moshës 20 dhe 40-vjeç.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por behet e ditur sete plagosurit jane transportuar ne spitalin e Traumes, ne Tiranë.