LIFESTYLE, 25 Prill 2023, 16:46

FOTO/ Fifi bëhet nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë të djalit të këngëtares

FOTO/ Fifi bëhet nënë për herë të parë,

Këngëtarja nga Kosova Fifi është bërë sot nënë për herë të parë. Ajo bashkë me partnerin e saj Adis Patushi janë bërë prindër të një djali. Lajmin e ëmbël e dha vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.

 “Evladi-Theo Mal Patushi ???????????? 25.04.2023 !”- shkruan Fifi. Këngëtarja dhe partneri i saj u zhvendosën në SHBA në ditët e fundit të shtazanisë, ku dhe mendohet se ka lindur djalin.

Kujtojmë që Adisi ka edhe një djalë nga marrëdhënia e mëparshme me modelen Adrola Dushi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)