AKTUALITET, 5 Tetor 2022, 15:21

Zbulohet një bazë armësh në Tiranë, dyshohet se përdorej nga grupe kriminale

Zbulohet një bazë armësh në Tiranë, dyshohet se

Policia ka zbuluar një bazë armësh në Tiranë, e cila dyshohet se përdorej nga grupet kriminale, raporton News24.

Operacioni policor është ende në vijim dhe zona ku është gjetur baza është e rrethuar nga forca të shumta policie.

Paraprakisht bëhet me dije se janë gjendur anti tanke, snajper dhe kallashnikovë.