AKTUALITET, 9 Dhjetor 2023, 20:29

Tentuan të grabisin banesën në Tiranë por u pikasën nga blutë, autorët përplasën policin me automjet

Tentuan të grabisin banesën në Tiranë por u pikasën nga

 

Në fshatin Prush të Tiranës, mbrëmjen e kësaj të shtunë, disa persona tentuan të grabisnin me armë një banesë në afërsi të një biznesi.

Në vendngjarje ndodhen forca të shumta policie.

Mësohet se pas shkëmbimit të zjarrit mes policisë dhe autorëve, këta të fundit kanë përplasur me automjet një efektiv gjatë largimit.