AKTUALITET, 25 Maj 2023, 14:32

Përfshihet nga zjarri godina e Shërbimit Informativ në Elbasan, digjen disa dokumente

Përfshihet nga zjarri godina e  Shërbimit Informativ në Elbasan,

Ambientet e godinës së Shërbimit Informativ Shtetëror në Elbasan janë përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Sipas informacioneve të para janë djegur disa dokumente me procesverbale, por nuk raportohet për persona të lënduar.

Sakaq, zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje.