AKTUALITET, 25 Maj 2023, 14:30

Manja-Berishës: Prano humbjen! Ik dëgjo Lek Plepin në Shkodër dhe reflekto për ata që të kanë votuar

Manja-Berishës: Prano humbjen! Ik dëgjo Lek Plepin në

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka këshilluar Sali Berishën nga foltorja e Kuvendit që të reflektojë rezultatin e zgjedhjeve dhe të pranojë humbjen e 14 majit.

Manja i është drejtuar Berishës duke i kërkuar që të mos dëgjojë vetëm zërat e brendshëm dhe srevilat që i rrinë pranë.

“Kam një fjalë për Berishën.

Mos dëgjo vetëm zërat e brendshme as servilet që të rrinë afër. Reflekto dhe për ata qytetarët që të pëlqejnë.

Dëgjo dhe Lek Plepin në Shkodër. Për këta ke nevojë ti të reflektosh. Kjo është punë e juaja s’na përket ne.”-tha Manja.