AKTUALITET, 18 Shtator 2023, 17:01

Dhunoi me shkop dy të mitur, shpallet në kërkim 41-vjeçari në Vlorë

Dhunoi me shkop dy të mitur, shpallet në kërkim 41-vjeçari

Dy të mitur në Vlorë kanë rënë pre e dhunës nga një 41-vjeçar.

Policia ka shpallur në kërkim një 41-vjeçar, konkretisht shtetasin me inicialet S. M., ndërsa gjithçka ndodhi për motive të dobëta.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim policor shtetasin S. M., 41 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me send të fortë (shkop), dy shtetas 15 vjeç.”, thuhet në njoftimin e policisë.