AKTUALITET, 3 Mars 2024, 21:22

Degjenerim total në BBV, vajzat goditen dhe ofendohen: Zhulse! Psikopate! Injorante! Do të të nxjerr me zarf të zi se më shtyve (VIDEO)

Degjenerim total në BBV, vajzat goditen dhe ofendohen: Zhulse! Psikopate!

Ndërsa paradite policia arrestoi një banor që sapo ishte futur në shtëpi, BBV vazhdon të dhurojë skandale të përditshme me rrahje dhe ofendime të ulëta. Sot situata ka degraduar në ofendime të rënda debati mes Fançeskës dhe Sara Gjordenit në BBV, pasi kjo e fundit i mbylli derën e banjos dhe tentoi ta shtynte brenda bashkë me veten.

Debati i dy vajzave duket se ka nisur më herët në shtëpi për pjesën e pastërtisë, ndërsa më pas agravoi deri në përplasje fizike.

“Kam aq guxim sa të dal më ty kokë më kokë. Hajde të të nxjerr nga shtëpia”, tha Sara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga sherri:

Sara: Ajo ose s’del nga këtu sot për atë që tha ose…(I mbyll derën e banjos)

Franceska: Pse më shtyn mua me u fut në banjo, injorante, debile, don me u fut me mua. Kush je ti injorante.

Sara: Pse shtyn ti moj?

Franceska: Psikopate, ke dy ditë që do të përplasesh më mua, s’ke gojë të flasësh më mua, zhulse. Psikopate femër.

Sara: Zarf të  zi, heç. Më shtyve ti. Kam aq guxim sa të dal më ty kokë më kokë. Hajde të të nxjerr nga shtëpia. Zarf të zi që sot, ose unë do iki vet nëse ajo nuk merr zarf të zi që sot.