LIFESTYLE, 3 Shtator 2022, 13:28

VIDEO/ Arbana dhe Zoi shkojnë në shtëpi, Eduarti organizon festë

VIDEO/ Arbana dhe Zoi shkojnë në shtëpi, Eduarti organizon

Pasi solli në jetë vogëlushen Zoi, moderatorja Arbana Osmani është rikthyer në shtëpi.

Partneri i saj, Eduart Grishaj është kujdesur ta mirëpresë në mënyrën më të bukur. Ai ka organizuar një festë ndërsa e ka shndërruar shtëpinë në rozë, me lule, tullumbace dhe tortë.

Kujtojmë që Arbana e solli në jetë vogëlushen me 1 Shtator.

“Ëndrrat bëhen realitet.

Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, shkroi Arbana krahas fotos së parë me të bijën.