LIFESTYLE, 28 Prill 2022, 17:49

A jeni zënë ndonjëherë me Donaldin për ndonjë vajzë? Romeo jep përgjigjen epike

A jeni zënë ndonjëherë me Donaldin për ndonjë

Romeo dhe Donald Veshaj janë vëllezërit më të përfolur të momentit. Ata janë shumë të dashur nga publiku dhe këta të fundit kanë gjithmonë e më shumë kuriozitet.

Së fundmi, Romeo ka zbuluar disa detaje rreth raportit të tyre. I pyetur nëse janë zënë ndonjëherë  për ndonjë vajzë, ai ka zbuluar se nuk kanë shije të njëjta.

“Po ti nuk i shikon shijet e Donaldit? Unë kam të tjera shije”, u shpreh Romeo duke shtrembëruar fytyrën. Pra, la të kuptohet nga shijet e Donaldit le të kuptojë se nuk i pëlqejnë të dashurat e tij.

A jeni zënë ndonjëherë me Donaldin për ndonjë