LIFESTYLE, 27 Prill 2022, 09:41

FOTO/ Arjola Demiri takohet me Edi Ramën, ka dy fjalë për të

FOTO/ Arjola Demiri takohet me Edi Ramën, ka dy fjalë për të
Arjola Demiri

Një ditë më parë, kryeministri Edi Rama shtroi iftarin për besimtarët myslimanë që agjërojnë gjatë muajit të Ramazanit. Mes të pranishmëve ishte dhe aktorja e humorit, Ajorla Demiri, e cila ka bërë dhe një foto me kryeministrin.

Ish banorja e Big Brother VIP ka ndarë fotografinë me ndjekësit në Instastory ndërsa ka shkruar disa fjalë për të.  “Me një artist të përjetshëm. Kryeministri më i mirë”, ka shkruar aktorja e humorit krahas fotos me kreun e qeverisë.

FOTO/ Arjola Demiri takohet me Edi Ramën, ka dy fjalë për të