AKTUALITET, 6 Gusht 2022, 13:50

Zjarr pranë një pallati në Tiranë, digjet një automjet

Zjarr pranë një pallati në Tiranë, digjet një automjet

Flakët e zjarrit kanë djegur disa panele të një pallati në ndërtim dhe një automjet të parkuar në zonën e Unazës së Re në Tiranë.

Policia në një informacion paraprak bën me dije se “më datë 06.08.2022, rreth orës 12:50, në rrugën “Teodor Keko”, në afërsi të një pallati që po ndërtohet, për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr”.

Për pasojë janë djegur disa panele të pallatit dhe një automjet i parkuar, në pronësi të shtetasit A. M.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.