AKTUALITET, 6 Gusht 2022, 09:01

Përfshihet nga flakët një banesë në Lezhë, lëndohet një grua

Përfshihet nga flakët një banesë në Lezhë,

Përfshihet nga flakët një banesë në qytetin e Lezhës. Nga ngjarja fatmiresisht nuk ka pasur dëme në njerëz.

Zjarri nnisi në katin e 8-të të një pallati në rrugën Shtraus.

Zjarrfikesit kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Në banesë ndodhej një zonjë e cila mori lëndime dhe u dergua në spitalin rajonal të Lezhës.

Mësohet se ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën.