AKTUALITET, 29 Shkurt 2024, 19:11

Një person i maskuar grabit supermarketin në Kavajë

Një person i maskuar grabit supermarketin në Kavajë

Një supermarket ka rënë pre e grabitjes këtë të enjte në qytetin e Kavajës.

Një person i armatosur me armë zjarri të llojit kallashnikov, ka hyrë brenda ambienteve të supermarketit dhe grabitur një sasi të konsiderueshme parash.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 18:00 të pasdites së sotme. Forcat e rendit kanë shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbardhur autorin.