AKTUALITET, 23 Shtator 2022, 09:02

Kujt ia shkeli syrin Grida Duma në Kuvend? Video bëhet virale

Kujt ia shkeli syrin Grida Duma në Kuvend? Video bëhet virale

Një moment epik është kapur nga kamerat dje në seancën plenare. Siç mund ta shihni dhe në pamjet e mëposhtme, deputetja e Partisë Demokratike është filmuar nga kamerat duke ia shkelur syrin njërit prej kolegëve të saj.

Ky moment ka ndodhur gjatë kohës që po fliste ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali. Nuk dihet se kujt prej të pranishmëve në sallën e parlamentit po ia shkelte syrin Grida Duma dhe cila ka qenë arsyeja.