AKTUALITET, 24 Shkurt 2024, 19:22

Kryeministri Rama në Shkodër, merr pjesë në festën e Karnavaleve

Kryeministri Rama në Shkodër, merr pjesë në festën e

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një vizitë private ne qytetin e Shkodrës.

Nën shoqërimin e kryetarit të bashkisë Shkodër Benet Beci, kreu i qeverisë bëri një ecje në pedonale deri tek kinema Millenium, e cila është në rikonstruksion e sipër, ndërsa e vizitoi nga afër.

Kryeministri po merr pjesë edhe ne kremtimet e karnavaleve përpara bashkisë ndërsa ndodhet nën praninë e bashkëshortes dhe djalit të tij.