AKTUALITET, 28 Mars 2023, 10:12

VIDEO/ I riu dhunon policin, momenti kur e qëllon me shkelma dhe largohet, kolegu ndërhyn me vonesë

VIDEO/ I riu dhunon policin, momenti kur e qëllon me shkelma dhe largohet,

Një person është përleshur me një efektiv policie një natë më parë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në një nga lagjet e kryeqytetit. I riu shihet teksa ecën i veshur me një bluzë ngjyrë gri me kapuç në kokë dhe mban një çantë të zezë në shpinë.

Efektivi kërkon ta ndalojë ndërsa ai nuk bindet.

Të dy nisin të zihen dhe i riu e qëllon policin dhe e rrëzon në tokë. Kolegu i efektivit ndërhyn, por në momentin që mbërrin ai, polici është rrëzuar në tokë, ndërsa objektivi është larguar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)