AKTUALITET, 11 Qershor 2024, 14:46

Gjykata e Apelit i dha vulën dhe logon Sali Berishës, zbulohet lëvizja e radhës e Lulzim Bashës!

Gjykata e Apelit i dha vulën dhe logon Sali Berishës, zbulohet

Pas vendimit të Gjykatës për t'i dhënë vulën dhe logon e PD Sali Berishës, vjen lëvizja e parë e Lulzim Bashës.

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbledhë strukturat dhe përkrahësit e tij pas vendimit të gjykatës së Apelit që i dha vulën e PD-së Sali Berishës.

Takimi i Lulzim Bashës me strukturat e tij do të zhvillohet në orën 17:00.