AKTUALITET, 25 Dhjetor 2022, 10:47

Ambasada e SHBA uron Krishtlindjet: Urimet më të mira për një vit të lumtur dhe të begatë!

Ambasada e SHBA uron Krishtlindjet: Urimet më të mira për

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë në lidhje me festën e Krishtlindjes.

Përmes një postimi në facebook ambasada uron shqiptarët për një vit të lumtur dhe të begatë.

“Gëzuar Krishtlindjet! Nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA! Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë!”, shkruan ambasada.