AKTUALITET, 20 Nëntor 2023, 19:47

Aksioni i SPAK dhe policisë, Erzen Breçani shoqërohet në komisariat

Aksioni i SPAK dhe policisë, Erzen Breçani shoqërohet në

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë.

Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme.