AKTUALITET, 31 Maj 2023, 18:50

Aksident në Pogradec-Qafë Thanë, furgoni humb kontrollin dhe përmbyset, përplas dhe disa mjete të tjera

Aksident në Pogradec-Qafë Thanë, furgoni humb kontrollin dhe

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë, ku një furgon është përmbysur.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Piskupat.

Sipas informacioneve një mjet tip furgon ka devijuar nga rruga dhe është përmbysur, ndërsa ka marrë para dhe disa mjete të tjera.