AKTUALITET, 17 Korrik 2018, 21:07

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy makina, një Benz dhe një Jeep, janë përplasur me njëra-tjetrën. Të dy makinat kanë dalë në anë të rrugës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Ende nuk është bërë e ditur nëse ka viktima apo të plagosur nga ky aksident.