SPORT, 24 Maj 2022, 15:41

Finalja e Conference League/ “Arritëm në Shqipërinë e bukur”, ja skuadra e parë që mbërriti në Rinas

Finalja e Conference League/ “Arritëm në Shqipërinë e

Fejnordi është skuadra e parë që ka mbërritur në aeroportin e Rinasit, për finalen e Conference League kundër Romës (25 maj) dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në “Twitter”.

Poll

Klubi holandez shkruan: “Arritëm në Shqipërinë e bukur”.

Skuadra e Fejnordit u nis nga Rinasi me autobus drejt Tiranës, ku edhe do të akomodohet në një nga hotelet e kryeqytetit.