SPORT, 6 Korrik 2018, 20:51

Pjesa e parë, Belgjika sundon ndaj Brazilit: 2-0!

Një autogol i Luis Fernandinjos (13’) dhe një gol i Kevin De Brojn (31’) i mjaftuan Belgjikës për ta mbyllur pjesën e parë në avantazh 2-0 ndaj Brazilit.

/TPZ.AL/