LIFESTYLE, 3 Mars 2023, 10:43

VIDEO/ Këngëtari shqiptar fiton orën 220 mijë euro nga miliarderi i Tik Tok-ut

VIDEO/ Këngëtari shqiptar fiton orën 220 mijë euro nga

Një miliarder i cili realizon sfida të ndryshme në TikTok ka hasur në rrugët e Londrës këngëtarin Ardit Çuni.

Adam Abraham e sfidoi duke i kërkuar të këndojë një këngë që përmban fjalën “lose”.

Vetëm me një paragraf nga kënga e Jessie J “Who you are” që në tekst kishte fjalën e kërkuar, Çuni u bë pjesë e sfidës dhe pasi e kaloi me sukses atë fitoi një orë me vlerë 220 mijë paund.

Bashkë me miliarderin, Çuni shkoi në dyqanin e orëve dhe mori të paketuar dhuratën luksoze.