LIFESTYLE, 14 Janar 2023, 14:26

Video/ Fansat e këngëtarit Luiz Ejlli protestë para shtëpisë së BBV: O kampion!

Video/ Fansat e këngëtarit Luiz Ejlli protestë para

Fansat e këngëtarit Luiz Ejllit janë mbledhur pranë shtëpisë së Big Brother Vip në mbështetje të tij.

Ata kanë hedhur fishekzjarre dhe bënë thirrje: O Luiz, o kamipon, gjithë Shqipëria ty të do

Ndërsa të pranishme janë edhe forcat e policisë, për ruajtur rendin dhe mbarëvajtjen e protestës, që erdhi pas thirrjeve në rrjetet sociale.

Fansat e Luiz Ejllit po protestojnë në mbështetje të tij, pas kritikave ndaj këngëtarit i cili deklaroi se ishte sëmurë, por pas disa analizave rezultoi se ishte në gjendje të mirë shëndetësore.